Hakkımızda

1988 Yılında kurulmuş olan şirketimiz; sektördeki yerini en üst düzeye taşıyabilmenin gururu ile 28 yılı geride bırakarak tanıtım ürünleri sektörünün seçkin firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Şirketimiz, promosyon ürünleri konusunda özgün tasarım ve farklılaşmanın gerekliliğini kendi bünyesinde gerçekleştirerek çözüm ortaklarına sınırsız hizmetler sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Altınşehir’de 4.000 metrekare kapalı üretim alanına sahip olan İLPEN, ürün gamındaki mevcut ürünlerin bir çoğunu kendi tesislerinde üretmektedir. Üretim sonrası baskı noktasında da hizmet veren şirketimiz ürün tasarımı, kalıp, montaj, ambalajlama, enjeksiyon, tampon, lazer ve uv baskı gibi tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kurumsal politikamızın temel taşları olan; kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı, disiplin, çözüm odaklı bir sisteme dayalı ekip çalışmasını ilke edinmiş olan şirketimiz, teknolojinin sunduğu olanakları en iyi şekilde kullanmaktadır.

İLPEN PROMOSYON; ürettiği ürünlerin kurumsal firmalara dağıtımının yanı sıra promosyon sektöründeki bir çok firmaya ve bayiilerine de ürün temini noktasında çözüm ortağı olmasıyla rakiplerinden ayrılmıştır.

Birçok ülkeye ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği ürün yelpazesini gün geçtikçe daha da genişletmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Harvard Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren AllWorld Network ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV)’ın, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi araştırmasında, 2010-2012 yılları arasında yüzde 117 ciro artışı ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girmeyi başaran firmamız bin beş yüz’ü aşkın ürün çeşidiyle tanıtım ürünleri ihtiyaçlarınızda en etkili adrestir.

Kuruluşumuzdan bugüne dek süregelen 25 yıllık yolculuğumuzda bizleri yalnız bırakmayan değerli çözüm ortaklarımıza teşekkür eder, işbirliğimizin sürekliliğini temenni ederiz.