Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

Aradığınız promosyon ürününü web sitemizdeki Arama bölümünden ya da Tüm Promosyon Ürünleri bağlantısına tıklayarak akıllı filtreleme özelliği sayesinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

ilpen-promosyon-urunlerini-nasil-siparis-verebilirim.jpg

Sipariş vermek için B2B kaydı oluşturmam gerekiyor mu?

Web sitemiz üzerinden B2B Bayi Girişi yaparak ya da 0212 659 17 88 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla seçmiş olduğunuz promosyon ürünü ile ilgili siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş durumunu nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla verdiyseniz 0212 659 17 88 numaralı telefonu arayarak siparişinizin son durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

B2B sistemimize kayıtlı bir bayimiz iseniz Hesabım > Sipariş Geçmişi sayfasını ziyaret ederek siparişinizin son durumunu takip edebilirsiniz.

Baskıya uygun tasarımı nasıl hazırlayabilirim?

Promosyon ürünleri siparişlerinizde baskı kalitesinin en iyi çıktılarla alınması için vektörel çalışma hazırlamanız gerekmektedir. Ürün baskı alanları ve boyutları ile ilgili detaylı bilgiyi ürün sayfasından veya müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

Promosyon ürünleri siparişlerinizin kargo durumuyla ilgili bilgiyi 0212 659 17 88 numaralı telefonu arayarak satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz.